ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5920 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Noid se vrací ke koncertování

0 Redakce 7.2.2011

Zpěvák, hudebník, skladatel, ex–frontman kapel Dolores Clan a Noidcrew Václav „Noid“  Bárta představí na oficiálně prvním koncertu 23. března v pražském Futuru novou kapelu, se kterou se vrací na rocková pódia.

Vrací se na ně  bohatší o řadu úspěchů z roku 2010 v podobě superlativů od kritiky i nejširší divácké veřejnosti na své výkony v hlavní roli muzikálu Robin Hood, v rolích Jidáše i Piláta v rockové opeře Jesus Christ Superstar, v neposlední řadě si vysloužil chválu také za hudbu k thrilleru Kajínek.

Nyní přichází  se skupinou Noid, složenou z výrazných muzikantských osobností mladé generace, které mají za sebou spolupráci s velkými jmény naší rockové scény. Vedle zpívajícího frontmana kapelu tvoří kytarista Jiří Urban ml. (Aleš Brichta Band, Dymytry), bubeník Miloš Meier (Kamil Střihavka & Leaders!, Michal Pavlíček Trio, Miloš Doležal, Aneta Langerová, B.S.P. aj.) a baskytarista Jaryn Janek (Eleison, Benedikta, Krucipüsk, B.S.P., Kamil Střihavka & Leaders!, Iva Marešová & 999, České srdce aj.). Autentický rockový sound na koncertech zatraktivní ještě předtočené samply a smyčky.

Po pražské premiéře čekají skupinu Noid nejbližší koncerty v klubech v Benešově, Hradci Králové nebo např. Havlíčkově Brodě.

tz