ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10020 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Noci s legendou se vedle van Damma postaví i Jaromír Jágr

0 Redakce 3.11.2023

Již v úterý 7. listopadu vstoupí na pódium v pražském SaSaZu hollywoodský herec Jean-Claude van Damme. V rámci akce Noc s legendou se tak vůbec poprvé v naší zemi potká organizovaně s fanoušky, kteří si na jeho akci mohli zakoupit vstupenky, a to dokonce i s osobním setkáním. Slavný herec ale nebude jedinou hvězdou večera.

„Aktuálně nám zbývá posledních pár meet and greet a pár vstupenek ke stolům i na stání. V den akce bude určitě vyprodáno,“ hlásí promotér večera Petr Větrovský z agentury VDN Promo, která stojí za populární sérií večerů s názvem Noc s legendou. V minulosti již organizovala podobné akce s Mikem Tysonem, Tysonem Furym anebo s Jaromírem Jágrem.

Právě Jágra a legendu akčních filmů spojuje jeden film. Je jím snímek Náhlá smrt (Sudden Death), který se odehrává v aréně pittsburghských Tučňáků v rozhodující sérii finále NHL. Jaromír Jágr minulý týden zveřejnil zajímavé video, kde se do branky Tučňáků postavil v rámci filmu i samotný Jean-Claude van Damme. Oba se v Praze setkají.