ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13102 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

No Heroes v písni o pozitivní energii a nových obzorech

0 jsk 19.4.2021

Thomas Klika a jeho kapela No Heroes se spojili s českým producentem Arminem Effenbergerem a vytvořili singl plný energie a pozitivních emocí. Ke skladbě Disappear vytvořila lyric video přední česká výtvarnice a grafička Věra Marešová. Kapela v něm vzkazuje, že s jarem přichází naděje a nové obzory. Singl vydává label Tranzistor.

„Doba není lehká a máme pocit, že tenhle song by mohl lidem dodat energii a budit jen a jen pozitivní emoce!“ říká o novém singlu zpěvák Thomas Klika.

Po loňském singlu Greatest Mistake kapela navázala na spolupráci s producentem Arminem Effenbergerem. Právě k tomuto singlu vytvořila animovaný klip japonská výtvarnice Jaxander a i díky němu zaznamenal příznivé reakce. Nyní skupina pracuje na novém materiálu a přichází s první letošní novinkou.

Vizuální laťku má tato kapela vždy vysoko a tentokrát se o výrazné lyric video postarala oceňovaná výtvarnice a grafička Věra Marešová, která stojí například za logem města Brno nebo aktivně upozorňuje na vizuální smog v centrech metropolí. Kapela má v plánu zahrát na několika letních festivalech, pokud to vládní opatření a pandemická situace dovolí.

„V jádru je nový singl odrazem dnešní doby a říká, že člověk nemůže žít jen minulostí. Text napůl vznikl už před covidem a je o tom, jak něco uteče a už se to nedá vrátit, ať už jde o vztah, životní sen, nebo touhu stát se rockovou hvězdou. Pak přišel covid a ten přinesl i refrén a uvědomění si, co člověk doopravdy má a co je důležité – rodina, zdraví, přátelé. Zní to jako horoskop, ale je to tak,“ prozrazuje o vzniku singlu Thomas.

(foto: Simona Klika)

Tagy: ,