ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6762 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

No Heroes proměnili vítězství v soutěži v singl

0 Redakce 12.1.2010

Berounská skupina No Heroes, vítěz diváckého hlasování prvního ročníku soutěže RGM Live Space, má nový singl. Jmenuje se Lost Time, brzy k němu přibude i druhá skladba a k ní klip. Kapela produkuje svěží pop rock, staví na melodické nápaditosti a také na v Americe narozeném zpěvákovi Thomasi Klikovi, který ale už několik let žije v České republice. Na svém kontě má zatím jedno album Heart One (2008).

Novinkou v sestavě je aktuální změna na postu baskytaristy. Namísto Thomase Kliky přišel Kryštof Mašek, dříve člen The Pure.

No Heroes si momentálně  užívají cen, které si „vyhráli“ vítězstvím v diváckém hlasování v prvním ročníku zmíněné soutěže. Jsou v nahrávacím studiu, točí písničku a chystají se s režisérem Martinem Snášelem realizovat i videoklip.

Fanouškovskou základnu mají  skvělou, protože počet jejich diváckých hlasů do soutěže několikanásobně překročil množství, jež měly skupiny jiné.

Uvědomili jsme si, že se začínají vracet hodiny strávené ve zkušebně a na cestách po celé republice. Získali jsme určitou podporu fanoušků, které si vážíme. Očekáváme, že se díky vítězství dostaneme víc do médií, přebírání ceny v televizním pořadu Noc s Andělem bylo prvním a milým krůčkem,“ říká klávesista Petr Tichý.

JŠp