ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29591 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

No Doubt se vracejí

0 Redakce 24.11.2008

Podle přepisu nadšené internetové diskuse členů kapely No Doubt, který se objevil na jejich oficiálním webu, by se měli Gwen a spol. vydat v roce 2009 na koncertní pódia a dokončit desku – první po sedmi letech.

Mám cestovní horečku. Možná bychom měli zahrát pár koncertů nebo tak něco,“ říká Tom Dumont a Gwen Stefani mu odpovídá: „Měli bychom vyrazit. Nebudeme čekat. Sbalte mimina, najměte chůvy, bude legrace! Myslím, že to bude strašně inspirativní – hrát ty skladby po tolika letech.“Diskuse pokračuje úvahami o tom, že výjezd na koncertní turné by mohl pomoct i při psaní nového materiálu, členové kapely se domlouvají i na tom, jak na celou věc připravit manažment.

No Doubt jsou ve studiu průběžně po celý letošní rok, nicméně účast Gwen Stefani je značně omezena kvůli tomu, že se jí na konci srpna narodil druhý syn. Kapela nehrála naživo od roku 2004 a poslední deska Rock Steady je dokonce z roku 2001. Od té doby Gwen Stefani vydala dvě úspěšné sólovky a zbytek kapely se věnoval producentské práci, svým individuálním projektům, nebo se živili jako nájemní muzikanti. Aktuálně se objevují například na albu frontmana Stone Temple Pilots Scotta Weilanda Happy In Galoshes.

–red– (foto: NoDoubt.com)