ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18639 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nine Inch Nails mají novou píseň

0 jsk 10.6.2013

Americká industrial-rocková formace Nine Inch Nails zveřejnila první singl po pěti letech. Jmenuje se Came Back Haunted a je úvodní ochutnávkou z připravovaného osmého studiového alba s názvem Hesitation Marks, které vyjde 3. září.

Novinka měla premiéru ve středu na americké rozhlasové stanici 107.7 The End. Nepatří mezi nejtvrdší kousky v diskografii Nine Inch Nails, ale v dobrém smyslu slova šokuje svou přímočarostí a drajvem.

Předák skupiny Trent Reznor oznámil vydání nového alba tři měsíce poté, co zveřejnil, že Nine Inch Nails jsou opět pohromadě a letos v létě budou znovu koncertovat.

„Pokud jde o dění v kapele, byl jsem velice neupřímný. Ve skutečnosti jsme v posledním roce tajně pracovali s Attikusem Rossem a Alanem Moulderem na nové studiovce,“ uvedl v květnu. „Jsem rád, že mohu říct, že je hotová a že je opravdu skvělá. Právě to bylo hybnou silou a motivací pro to, abych dal dohromady novou kapelu a vyrazil s ní na turné.“

Na nadcházející vystoupení se k sestavě přidá kytarista Robin Finck, který nahradí Erika Averyho. V létě se formace představí na festivalech Reading, Leeds, Lollapalooza nebo Made In America.

Zatím poslední deska Nine Inch Nails se jmenuje The Slip a vyšla v červenci roku 2008.

Nine Inch Nails: Came Back Haunted