ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10162 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nigerijský zpěvák Burna Boy na festivalu Colours of Ostrava

0 jsk 24.1.2023

Burna Boy! Říká si Africký obr, za africkou superstar ho považují ve světě a za dar z nebes v rodné Nigérii. Je držitelem Grammy a mnoha nominací, je ověnčený dalšími významnými cenami všeho druhu, včetně All Africa Music Awards nebo BET Awards, vyprodává koncerty po celém světě a jeho videoklipy mají stamilióvá zhlédnutí.

Nyní tento globální velvyslanec a maják africké hudby, který do jednoho strhujícího koktejlu propojuje afrobeats se soulem, hip hopem, R&B, jamajským dancehallem, trinidadským soca nebo britským housem, vystoupí vůbec poprvé v České republice. S devatenáctičlennou sestavou hudebníků a tanečníků přijede letos v červenci na mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava, kde předvede svou show.

Akce se odehraje od 19. do 22. července 2023 v unikátním industriálním areálu ostravských Dolních Vítkovic. K dalším dosud potvrzeným jménům patří OneRepublic (USA), Macklemore (USA), Niall Horan (Irsko), Jacob Collier (Velká Británie), Gilberto Gil (Brazílie), Sleaford Mods (Velká Británie), Tom Grennan (Velká Británie a další.