ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27596 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nicki Minaj v Saudské Arábii nevystoupí

0 jsk 11.7.2019

Americká raperka Nicki Minaj v Saúdské Arábii nakonec nevystoupí. Svou účast na akci Jeddah World Fest, která se uskuteční 18. července ve městě Džidda, zrušila, protože chce podle svých slov podpořit práva žen, homosexuálů a svobodu projevu. Své rozhodnutí změnila poté, kdy nevládní organizace Human Rights Foundation minulý týden vyzvala ji i další účinkující, aby se akce nezúčastnili.

„Po důkladném uvážení jsem se rozhodla, že nebudu pokračovat koncertem na Jeddah World Festu. Ačkoliv nechci nic víc než nabídnout svou show fanouškům v Saúdské Arábii, po lepším seznámeni se s těmito otázkami věřím, že je pro mě důležité jasně dát podporu právům žen, LGBTQ komunitě a svobodě projevu,“ uvedla Minaj v prohlášení.

Jeddah World Fest se uskuteční v souladu se zákony země, tedy je na něm zakázán alkohol i drogy. Účastnit se ho mohou lidé ve věku 16 let a více. Kontroverzní raperka měla být hlavní hvězdou akce. Mezi dalšími účinkujícími jsou britský zpěvák Liam Payne nebo americký dýdžej Steve Aoki.

Tagy: