ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12309 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nena se představí na Benátské!

0 jsk 5.2.2020

Hvězdou letošního ročníku festivalu Benátská! s Impulsem, který se odehraje od čtvrtka 23. července do neděle 26. července 2020 v areálu ve Vesci u Liberce, je německá zpěvačka Nena. Dalším novým jménem v programu jsou Paľo Habera & Team, kteří vystoupí v rámci čtvrtečního slovenského večera.

Habera & Team se na Benátské! potkají se slovenskou rockovou kapelou Tublatanka. „Na festivalech zpravidla nehrajeme, ale Benátská! je výjimka. Pojedeme tam totiž už potřetí, což svědčí o tom, že se nám zdejší atmosféra hodně líbí. Vše funguje, jak má, návštěvníci jsou skvělí, organizátoři zkušení a milí a pro nás je to převážně radost a relax. A o tom by to celé mělo být. Těšíme se,“ říká Habera.

„S kapelou Team máme kamarádské vztahy už od počátku naší kariéry. Těším se, že se letos v nádherném areálu Benátské znovu setkáme. Jinak jsme teď hodně ve zkušebně a připravujeme nové písně. Věřím, že některá z novinek zazní i na letošní Benátské!,“ sdílí jeho nadšení Martin Ďurinda, frontman kapely Tublatanka.

Dříve již pořadatelé sdělili, že se na akci představí Olympic, Divokej Bill, Rybičky 48, Vypsaná fixa, Škwor, Mňága a Žďorp, písničkáři Jiří Schmitzer a Xavier Baumaxa, zpěvačka Lenka Filipová nebo zpěváci Miro Žbirka, Vašo Patejdl a další.