ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6329 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nemocný Tony Iommi bude dál pracovat

0 Redakce 16.1.2012

Britský kytarista Tony Iommi poděkoval fanouškům za podporu a ubezpečil je, že boj s rakovinou, kterou mu nedávno lékaři diagnostikovali, mu nezabrání v práci na novém albu loni v listopadu reaktivované kapely Black Sabbath.

Na začátku tohoto měsíce skupina informovala o tom, že kytarista má rakovinu, která byla naštěstí objevena v raném stádiu a lékaři plánují jeho léčení. Celá kapela se rozhodla přesunout práci na novém albu do Velké Británie, aby Iommi mohl úzce spolupracovat s lékaři, kterým důvěřuje. On sám pak umístil na svých internetových stránkách zprávu o tom, že léčení nebude mít vliv na jeho činnost v kapele.

„Jsem dojat všemi výrazy podpory a moc vám za ni děkuji. Ta nemoc není něco, co bych si vymyslel. Nyní čekám na výsledky vyšetření, abychom mohli s lékaři určit další postup. Jsem rád, že kolegové z kapely přijeli do Anglie a že budeme moci spolupracovat dál na albu. Ve studiu se teď totiž dějí velké věci. To je všechno, co vám zatím chci říct. Ještě jednou děkuji,“ napsal Iommi.

JŠp