ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27884 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nejvíce nominací na MTV Europe Music Awards mají Beyoncé a Justin Bieber

0 jsk 29.9.2016

Nominacím na hudební MTV Europe Music Awards vládnou americká zpěvačka Beyoncé a kanadský zpěvák Justin Bieber. V aktuálním ročníku mají shodně po pěti nominacích, přičemž oba se ucházejí o cenu za nejaktivnější fanouškovskou základnu.

Beyoncé má kromě toho šanci na vítězství v kategoriích Nejlepší americký interpret, Nejlepší videoklip, Nejlepší interpretka a Nejlepší vizáž. Bieber bojuje i o ceny v kategoriích Nejlepší kanadský interpret, Nejlepší skladba, Nejlepší interpret a Nejlepší popový interpret.

O cenu méně mohou získat tři interpreti, barbadoská zpěvačka Rihanna, britská zpěvačka Adele a britská kapela Coldplay. Poslední dva jmenovaní mají šanci uspět ve dvou stejných kategoriích, kterými jsou Interpret s nejlepšími živými vystoupeními a Nejlepší britský nebo irský interpret. Adele a Rihanna jsou společně nominované v kategoriích Nejlepší interpretka a Nejlepší skladba.

Letošní předávání MTV Europe Music Awards se uskuteční v neděli 6. listopadu v nizozemském Rotterdamu. O vítězích a vítězkách v jednotlivých kategoriích rozhodnou lidé prostřednictvím internetu.