ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7687 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nejvíc sexy muž na světě je Bradley Cooper

0 Redakce 18.11.2011

Nejvíc sexy mužem planety je podle aktuálního žebříčku časopisu People americký herec Bradley Cooper. Modrooký krasavec přebral žezlo po loňském vítězi Ryanu Reynoldsovi. Titulem nejpřitažlivějšího muže se v minulosti pyšnili takové osobnosti jako Johnny Depp, George Clooney, Brad Pitt, Tom Cruise, Hugh Jackman, Pierce Brosnan, Sean Connery nebo Mel Gibson.

Bradley Cooper se objevil ve známých komediích jako Yes Man nebo Pařba v Bangkoku, aktuálně je k vidění jako protagonista v letos uvedeném sci-fi snímku Všemocný. Podle časopisu People herec porotu nezaujal jenom úsměvem a zářivě modrýma očima. Kromě těchto předností totiž také vystudoval Georgetownskou univerzitu, hovoří plynně francouzsky, jezdí na motorce a umí vařit. U časopisu navíc prý bodoval svou skromností.

Myslím, že je úžasné získat takový titul, i když nevypadáte zrovna jako model,“ svěřil se Cooper v rozhovoru pro zmíněný magazín a dodal: „Řekl bych, že vypadám celkem dobře. Mívám dny, kdy vypadám výborně, ale jindy zase příšerně.

Cooper, který dva roky chodil s Renée Zellweger, zároveň přiznal, že je v současné době bez partnerky.

rwi