ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15424 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Největší festival klubových kapel začíná

0 Redakce 18.6.2009

Po úspěšném prvním ročníku, který navštívilo přes 3000 lidí se, v Doksech u Máchova jezera letos opět sejde špička naší klubové scény, aby vystoupila v rámci největšího festivalu klubových kapel – Bandzone.cz Festu.„Ačkoliv na letošním ročníku našeho festivalu jako speciální hosté vystoupí např. i Xavier Baumaxa, Kurtizány z 25. Avenue či UDG, základ programu tvoří mladé talentované kapely. Ty v takové míře na žádném jiném festivalu neuvidíte. Bandzone.cz Fest je jiný než ostatní festivaly. Je pro lidi, kteří mají zájem objevovat nové talenty a aktivně se zajímají o klubovou scénu.“ Tvrdí Michal Novák, zakladatel a hlavní dramaturg festivalu.

V programu se tak objeví např. Xindl X, který momentálně v hitparádách boduje se svým hitem Anděl, čerstvý držitel ceny Óčka za objev roku Niceland, punk rockoví From Our Hands ze Slovenska, kteří nadchli Prahu jako předskokani Iného Kafe či kapela ověnčená nedávnou spoluprací s Mobym, pražští Cartonnage. Těšit se můžete i na špičku naší tvrdě rockové scény, kterou zastoupí např. The.Switch, Status Praesents , První Hoře, Houba či Imodium. Pořadatelé si připravilí, stejně jako v minulém roce, i několik lahůdek. Zmínit můžeme např. exkluzivní vystoupení mimořádně talentované 12ti leté zpěvačky, pianistky a skladatelky Crazy Áni či emo-rapera Jayk3ma, který slaví na Bandzone se svými skladbami mimořádný úspěch.

Celý festival se koná v krásném prostředí lesního areálu Termit v obci Doksy u Máchova jezera. Pro návštěvníky bude připravena celá řada atrakcí, vč. např ojedinělého letního kluziště či volejbalových hřišť. Na koupání je samozřejmě ideální nedaleké Máchovo jezero. Festival se navíc vyznačuje mimořádně příznivým vstupným. Třídenní lístek  stojí v předprodeji 150,- Kč, na místě pak 200,- Kč. Lísky jsou k dostání v předprodejích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal.

JA


18. – 20. 6. 2009, Doksy u Máchova jezera