ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30599 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nejnovější klip Lady Gaga byl předčasně na internetu

0 Redakce 19.8.2011

Nejnovější videoklip americké  zpěvačky Lady Gaga ke skladbě Yoü And I unikl na internet před svou oficiální premiérou. Zpěvačka ho chtěla původně  představit ve čtvrtek večer během televizní relace MTV First: Lady Gaga. Už ve středu odpoledne se ale objevil na některých internetových stránkách včetně portálu známého bloggera Pereze Hiltona.

Lady Gaga na incident okamžitě  reagovala. Na Twitter napsala vulgární text a následně videoklip sama zveřejnila.

Klip se natáčel z velké části v kukuřičném poli ve státě Nebraska. Je v pořadí čtvrtým z alba Born This Way. Když o něm zpěvačka vyprávěla v rozhovoru pro rozhlasovou stanici Channel 94.1, řekla: „Příběh je takový, že jdu z New Yorku až do Nebrasky, abych získala zpět svého přítele. Jdu bez batohu, bez ničeho. Jen já. Mé nohy trochu krvácejí a z bot trčí tráva.“

Podle internetových stránek magazínu Billboard je ale videoklip mnohem složitější. Kromě  cesty za láskou jsou v něm scény zachycující pomůcky k mučení, sex mořské panny, svatbu, svazování ve stodole nebo zmrzlinářské auto s poněkud úchylným majitelem. Video má prý i náboženský podtext a některé scény připomínají známý horor Kukuřičné děti (1984).

JŠp