ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4793 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nejlepší kouzelníci světa The Illusionists se představí v Praze

0 jsk 8.1.2018

The Illusionists – Live From Broadway, kteří vyprodali šest největších hal na světě, vystoupí v Praze. A návštěvnostní rekordy lámou i u nás. Místo původně plánovaných čtyř show uvedou v pražském Kongresovém centru od 11. do 14. ledna deset představení.

Sedm reprezentantů světové kouzelnické elity návštěvníkům opět předvede show plnou dokonalých a často i smrtelně nebezpečných triků a iluzí popírajících fyzikální zákony.

Nejslavnější eskapologista Andrew Basso, kouzelník desetiletí Luis De Matos, Leonardo Bruno ze slavné kouzelnické rodiny, manipulátor Yu Ho-Jin, James More z Britain’s Got Talent, Enzo – L’insaisissable, který učaroval publiku i porotě ve francouzské obdobě této talentové show a nejslavnější ženská iluzionistka Josephine Lee jsou každý mistrem svého oboru a nabídnou divákům širokou paletu kouzel – od pódiových iluzí, přes čtení myšlenek až po eskamotérské úniky z pout či vodních pastí.

Celosvětově renomovaní The Illusionists navazují na legendární mistry magie, jakým byl například Harry Houdini. Využití nejnovějších technologií, světelné efekty, působivá scéna i kostýmy v této show ale posouvají kouzelnickou tradici o notný kus dál.

The Illusionists vystupovali ve více než 200 městech ve 25 zemích, kde je viděly desítky miliónů lidí. Jsou nejúspěšnější kouzelnickou show v historii Broadywaye a držitelem prodejního rekordu v Sydney, Londýně, Mexico City nebo Melbourne.

Představení The Illusionists – Live From Broadway sahá daleko za hranice lidské představivosti a vítá návštěvníky ve světě, kde nerozeznají realitu od iluze. Všechna pražská vystoupení bude moderovat a tlumočit do češtiny Libor Bouček.