ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14939 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nejlepší DJ světa je David Guetta

0 Redakce 24.10.2011

David Guetta je nejlepším DJ na světě. Francouz uspěl v letošní prestižní anketě organizované časopisem DJ Magazine a zdolal Holanďana Armina Van Buurena, jenž předtím vyhrál třikrát za sebou.

Podle redaktorů DJ Magazine je pravděpodobné, že nárůst popularity u Guetty nastal poté, kdy jej ke spolupráci přizvaly takové hvězdy, jakými nesporně jsou Rihanna nebo Nicki Minaj.

„Jsem velice šťasten. Myslel jsem si, že je nemožné sesadit Armina Van Buurena, ale ukázalo se, že to jde. Dosáhl jsem velkého úspěchu jako producent, ale vždycky jsem se cítil být především DJ. Rád skládám hudbu, ale kultura DJ’s je pro mě vším. Kolem toho se můj život vždycky točil a točí,“ oznámil třiačtyřicetiletý Francouz.

„Poslední roky pro mě byly úžasné. Byla to revoluce. Ne pouze pro mě, ale i pro další DJ’s a producenty. Všechno se změnilo a naše tracky si podmaňují celou zeměkouli,“ dodal Guetta.

Na druhém místě ankety skončil Van Buuren, třetí je Tiesto, čtvrtý Kanaďan Deadmau5 a pátá skončila britská dýdžejská skupina Above & Beyond.

JŠp