ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14366 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nejlépe placenými herci Hollywoodu jsou DiCaprio a Depp

0 Redakce 3.8.2011

Na vrchol žebříčku nejlépe placených herců Hollywoodu se podle pondělního internetové vydání časopisu Forbes dostali americké herecké hvězdy Leonardo DiCaprio a Johnny Depp. Ve svém ročním hodnocení nejlépe placených osobností filmového světa Forbes uvádí, že DiCaprio vydělal 77 a Depp 50 milionů dolarů.

Nejlépe placenými herečkami jsou Angelina Jolieová a Sarah Jessica Parker s 30 miliony dolarů, následované Jennifer Aniston a Reese Witherspoon s 28 miliony dolarů.

Na třetím místě mezi muži se umístil komik Adam Sandler se 40 miliony dolarů, který není podle Forbesu v oblibě kritiků, ale jeho popularita je o to větší u návštěvníků kin. Následuje Will Smith s 36 miliony a Tom Hanks s 35 miliony dolarů. Smith se nyní sice více soustředí na rodinu, přesto se mu daří zůstat v nejlepší pětce. Hanks vděčí za své umístění zejména filmu Toy Story: Příběh hraček, kde propůjčil hlas Woodymu.

DiCaprio se z pátého místa v loňském roce posunul do čela žebříčku díky snímkům Prokletý ostrov a Počátek, které vydělaly přes miliardu dolarů. V budoucnu se objeví například ve snímku Velký Gatsby, kde si zahraje v roli šéfa FBI J. Edgara Hoovera.

Johnny Depp, který byl nejlépe placeným hercem i v loňském roce, zejména zásluhou role Jacka Sparrowa v populární sérii Piráti z Karibiku.

rwi