ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 19214 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nejkrásnější ženou světa je Sandra Bullocková, tvrdí magazín People

0 Richard Winter 23.4.2015

Herečka Sandra Bullocková je podle magazínu People nejkrásnější ženou světa roku 2015. Uspěly i další herečky, za padesátiletou hollywoodskou hvězdou se v desítce tradičního výběru prestižního společenského časopisu umístily Taraji P. Hensonová, Laverne Coxová či Vanessa Hudgensová.

Bullocková popularitu získala v polovině 90. let 20. století snímky jako Demolition Man (1993), Nebezpečná rychlost (1994) nebo Zatímco jsi spal (1995). Mezi její další úspěchy patří filmy Slečna drsňák (2000) Láska s výstrahou (2002), Crash (2004), Návrh (2009), Zrození šampióna (2009) a Gravitace (2013). Držitelka Oscara za výkon ve filmu Zrození šampiona, se podle People nad udělením titulu pousmála. “Řekla jsem jen ´To je směšné´,” reagovala prý ná zprávu, že je podle redakce People nejkrásnější na světě. Skutečnou krásu prý nachází v roli matky pětiletého syna Louise a v rodinném životě.

“Opravdová krása je nevtíravá…Být dobrým člověkem, dobrou matkou, udělat dobrý oběd, pustit před sebe někoho, kdo vypadá, že pospíchá víc. Lidi, které považuji za nejkrásnější, jsou ti, kteří se o to nesnaží,” prohlásila.

Výběr Bullockové navazuje na herecké vítězky posledních let. Zatímco loni byla za nejkrásnější ženu označena Lupita Nyong´oová, rok před ní získala tento titul Gwyneth Paltrowová. Letos byly vedle hereček do desítky nejkrásnějších žen zařazeny například zpěvačky Ariana Grandeová a Meghan Trainorová či modelka Gigi Hadido.

(Foto: Wikipedia/Gage Skidmore)