ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7261 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Neil Young chystá nové album

0 Redakce 21.1.2009

Neil Young se chystá na jaře vydat nové album s názvem Fork In The Road.

Hvězda, která v současnosti jede turné po Austrálii a Novém Zélandu, už dokonce zveřejnila titulní skladbu na své internetové stránce www.neilyoung.com.

Informace o blížícím se vydání nového materiálu naznačují, že dlouho očekávaný projekt Archives Vol 1, jehož uvedení na trh bylo původně plánováno na letošní únor, se zatím posouvá v čase. Label Younga Warner Music před časem sice potvrdil, že kolekce, mapující rané období v kariéře kanadské kytarové legendy, je kompletní a připravená k vydání. Nicméně, nyní se zdá, že se Young zaměří nejdřív na svůj nový materiál, který dle všeho chce vydat před svým plánovaným vystoupením na letním festivalu Glastonbury. Poslední uvedená informace zatím sice nebyla oficiálně potvrzena pořadateli, ale v hudebních sférách se již delší dobu mluví o tom, že Young má být 26. června hlavní hvězdou pátečního večera festivalu a zahrát na Pyramid Stage.

Pokud jde o připravované album Fork In The Road Young, materiál je dle všeho v hrubých rysech připravený. Někteří fanoušci již dokonce měli možnost slyšet některé z nových skladeb (Cough Up the Bucks, Fuel Line, Hit The Road a Get Around) během posledního severoamerického turné.