ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27316 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Neil Diamond: Do třetice s Rickem Rubinem

0 Redakce 20.11.2008

Zpěvák Neil Diamond a producent Rick Rubin se chystají opět pustit do společné práce. Dvojice se má dle všeho sejít 12. ledna, aby probrala koncept nového alba Diamonda.

Říkal jsem (Rubinovi), že chci začít psát materiál pro své dvanácté album," vypráví Diamond. „On odpověděl: ,Proč neodložíš psaní a nesedneme si, abychom nejdřív probrali, o čem bude koncept a co budeme dělat?´ Řekl jsem mu: ,Dobrý nápad, sejdeme se 12. ledna a začneme s tím."

Díamod dále prozradil, že dvojice chce přistoupit k novému albu jinak než k letošní desce Home Before Dark a prvnímu albu, na kterém oba spolu dělali 12 Songs.

V mezičase se na začátku nového roku na trh dostane DVD z aktuálního turné muzikanta Home After Dark. Záznam, který bude také vysílána jako televizní speciál, dle hodnocení Diamonda zachycuje velmi dobře zážitek z koncertu a celkovou jeho atmosféru. „Moc mě to těší. Vždy jsem měl pocit, že je nemožné zopakovat zážitek z koncertu, ale tento film se tomu přibližuje víc, než cokoliv co jsem kdy viděl,“ pochvaluje si svou čerstvou koncertní nahrávku Neil Diamond.

–red–