ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20364 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Návrat Robbieho Williamse je na spadnutí

0 Petr Hašek 5.9.2012

Po návratu ke kapele Take That a úspěšném světovém turné této pětice se Robbie Williams opět zavřel do studia a začal pracovat na novém studiovém albu.

Po měsících intenzivní práce a týdnech spekulací jsou k dispozici první oficiální informace. V pořadí deváté studiové album Williamse vyjde již 5. listopadu a dostalo název Take The Crown.

“Po reunion s Take That a zlomu v mojí kariéře, který mě v mnoha směrech nabudil, jsem se chtěl vrátit zpět se silným sólovým albem. Mojí hlavní prioritou bylo napsat písně, které nejen já, ale i celý svět bude považovat za hity. Jsem velmi nadšený,” sdělil k obsahu nové desky sám interpret.

Nové album vznikalo v Los Angeles. Produkce celé desky se ujal Jacknife Lee, v minulosti například podepsaný pod alby U2, Snow Patrol, R.E.M., Bloc Party nebo Kasabian. Výsledkem je jedenáct písní, z nichž již nyní vyčuhuje pilotní singl Candy. Ten Robbie představí zástupu fanoušků již za pár dní. Píseň Candy Robbie napsal se svým kolegou z Take That Gary Barlowem.

“Je to letní píseň o dívce, která si myslí, že je úžasná. Ona by i mohla být, ale je svým způsobem tak trošku podlá,” uvádí k singlu zpěvák.

Robbie Williams je jedním z nejúspěšnějších interpretů hudebního průmyslu. Doposud prodal více než šedesát miliónů alb, získal více cen Brit Awards než kterýkoliv jiný umělec (celkem 17) a šest z jeho alb se objevuje v první stovce nejprodávanějších desek v historii Velké Británie. Navíc se zapsal i do Guinnessovy knihy rekordů, kdy se v roce 2006 během jediného dne prodalo více než 1,6 miliónů lístků na jeho koncertní turné.

rwi