ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 19106 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Natalie Portmanová prý v Černé labuti téměř netančila

0 Redakce 20.4.2011

Tanečnici Sarah Laneová, dablérce Natalie Portmanové v oscarovém snímku Černá labuť, se nelíbí tvrzení tvůrců, že drtivou většinu tanečních scén zvládla sama představitelka hlavní role. Navíc dodává, že ji tvůrci filmu požádali, aby své námitky nezveřejňovala do udílení Oscarů.

I přesto, že produkční společnost Fox Searchlight, režisér Darren Aronofsky a herečka Mila Kunispvá popírají její tvrzení, že Portmanová hrála jenom v pěti procentech tanečních scén filmu, Laneová odmítá ustoupit. V nejnovějším rozhovoru pro televizní stanici ABC News tato hvězda American Ballet Theatre znovu trvala na tom, že na většině záběrů celého těla je ona a Portmanová je tam pouze digitálně vložená.

„V záběrech s tancem zachycujících celé tělo jsem já,“ říká. „To je to, na co mě najali. Požádali mě, abych byla tak laskavá a do udílení Oscarů neposkytovala žádné rozhovory, protože to kazí image Natalie Portmanové. Snažili se vytvořit obraz, že udělala něco mimořádného, něco, co je vlastně nemožné.“

Přes spor, který vznikl už na začátku roku a byl dosud uměle klidněn, se Laneová na Portmanovou nezlobí. Považuje ji dokonce za opravdu překrásnou herečku a spolupráci s ní si prý užívala.

JŠp