ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12849 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Natalie Kocab a Michaela Poláková bodují ve Velké Británii

0 jsk 8.11.2017

Natalie Kocab a Michaela Poláková se po kratší odmlce dané mateřskými povinnostmi rozhodly podpořit svoje album Ellis Island prostřednictvím lyric videa ke skladbě These Years. Natalie napsala hluboký text o rozpadu partnerského vztahu. Smyčcové aranžmá Michaela napsala přímo pro Pavel Bořkovec Quartet. Video vytvořila Petra Valášková.

Píseň zaujala natolik, že lyric video premiérově představil hudební portál XS Noize. Završil tak sérii článků a recenzí od britských publicistů i nezávislých bloggerů. Následovalo nasazení skladeb Underwater a Social Affair do playlistů několika rádií. Recenzenti píší o „překvapivém adeptovi na jednu z desek roku“, „temném majstrštyku“, „krásné, bolestné a šokující nahrávce“, „úspěšné kombinaci současné moderní pop-music a klasické hudby“ nebo „temných moderních pohádkách“.

Ellis Island natočily obě české umělkyně s Nickem McCabem, kytaristou slavné britské formace The Verve. Právě McCabe pomohl k propagaci alba v Británii, když ho v rozhovorech, které v uplynulém období poskytoval, často neváhal zmínit.

Natalie Kocab a Michaela Poláková – These Years