ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13002 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Natáčení Hvězdných válek finišuje

0 jsk 21.10.2014

Práce na realizaci snímku Star Wars: Episode VII (Hvězdné války: Epizoda VII) spěje ke svému konci. Prozradila to producentka Kathleen Kennedyová, která řekla, že zanedlouho natáčení skončí.

„Brzy bude hotovo. Zbývají ještě asi tři týdny natáčení. Jsme šťastni, že se film točí právě v Londýně, ve studiích Pinewood,“ sdělila na oficiálních internetových stránkách snímku. „Navazujeme na dlouhou tradici, ve které Hvězdné války vznikají v Londýně. Trvá už od roku 1976.“

V novém filmu ze série Star Wars se představí Harrison Ford, Carrie Fisherová, Mark Hamill, Anthony Daniels, Adam Driver, Kenny Barker a další.

O prázdninách bylo natáčení filmu ochromeno. Pauza byla způsobena zraněním, které si při natáčení jedné scény způsobil herec Harrison Ford. Spadly na něj obrovské dveře a on se musel podrobit operaci kotníku a posléze několikatýdenní rehabilitaci. K nehodě došlo v červnu, v srpnu se ale opět začaly natáčet scény, v nichž Ford účinkuje.

Režisérem snímku je J.J. Abrams a světová premiéra je naplánovaná na prosince příštího roku. V České republice bude film představen 17. prosince 2015.