ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5574 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nanosféra vydává debutové album Pohledno

0 Redakce 10.10.2017

Elektro-popová Nanosféra z Čáslavi, v jejímž čele stojí zpěvačka Žanet, natočila své první album a pojala ho koncepčně. „Desku jsme pojmenovali Pohledno. Je to zároveň název smyšlené planety, o které celý příběh na albu pojednává. Inspirovali jsme se vesmírným putováním Malého prince a Alenky do říše divů. Průvodní slovo namluvil dabér Alexej Pyško,“ řekl autor námětu Lukáš Dvořáček.

Kapela s albem navázala na úspěšnou spolupráci s producentem Tomášem Richterem z McRoi Music, se kterým pracovala již v minulosti například na singlu Zimní večery. Jako první ochutnávku z alba Nanosféra vypustila singl Naivní, jenž je opatřený animovaným videoklipem.

„Dlouho jsme si zahrávali s myšlenkou koncepčního alba. Nyní se nám to konečně podařilo. V písni Naivní představujeme posluchačům hlavní hrdinku, která je bude celým příběhem provázet“, dodal Dvořáček. Videoklip vytvořilo studio Kjoep & Seamus.

Křest alba Pohledno proběhne 10. října v pražském Rock Café. 13. října se kapela zastaví v kutnohorském klubu Česká 1 a 26. října v brněnské Melodce.

(foto: Ondřej Soukup)

Tagy: ,