ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9505 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Sonisphere prodali už 30 tisíc vstupenek

0 Redakce 26.5.2010

Pořadatelé putovního festivalu Sonisphere, jenž se uskuteční 19. června na letišni ve středočeských Milovicích, včera oznámili, že v předprodeji prodali již 30 tisíc vstupenek. Do Milovic se sjede kompletní  thrashmetalová špička, kapely v tomto stylu považované za tzv. velkou čtyřku – Metallica, Slayer, Megadeth a Anthrax. Kromě nich na akci vystoupí ještě Alice In Chains, Fear Factory, Stone Sour, Therapy? a další.

Pořadatelé také  ohlásili některé organizační informace. Stanové městečko bude otevřeno již v pátek 18. června od 12 hodin a v neděli bude možné v něm setrvat také až do pravého poledne. Pro ty, kteří přijedou v předstihu, bude v připravena od 20 hodin party ve speciálním stanu, který si vezmou do parády DJs. Ti v něm budou také sobotu těsně po půlnoci hrát a vydrží to až do rána. Samotný areál, kde budou na návštěvníky kromě dvou hlavních pódií čekat také další speciální atrakce, bude otevřen v sobotu v 11 hodin.

Domácí scénu budou na Sonisphere reprezentovat skupiny Wohnout, Krucipüsk a Debustol. Kromě nich si na akci zahrají ty, které nejvíce uspějí v hlasování fanoušků na stránkách Plingg.com.

JŠp