ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13624 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Sázavafestu budou Chumbawamba, Papa Roach i Ivan Král

0 Redakce 21.5.2010

Pořadatelé letošního jubilejního desátého ročníku přehlídky Sázavafest dokončují  seznam účinkujících, kteří se na akci konané 5. až 7. srpna ve středočeském Kácově představí.
Zajímavým hostem bude jistě zpěvák a kytarista Ivan král. Ten žije v Americe, kam emigroval v sedmdesátých letech. Po revoluci se vrátil do Čech, spolupracoval například se skupinou Lucie a nahrál i vlastní sólová alba. Na Sázavafestu jej doprovodí kapela složená z českých muzikantů.

Ze zahraničí se v Kácově  představí Papa Roach, Chumbawamba, Leningrad Cowboys, Dog Eat Dog. Boban i Marko Markovič Orkestar, Alec Empire a další.

Některé české  kapely zahrají speciální koncert k výročí festivalu. Sto Zvířat nabídnou 100 minut hudby a oslaví 20 let existence kapely, Kamil Střihavka oslaví 20 let na hudební scéně, Schodiště oslaví 25 let a přivede si speciální gratulanty, Kudykam tvůrce Michala Horáčka zrealizuje předpremiéru své nové verze!

Monkey Business slaví  10. výročí a zahrají 75 minut s řadou hostů. Současně si vymění vzájemnou hostovačku s Tata Bojs. Laura a její tygři předvedou speciální show oslavu 25 let své existence. Vivaldianno – projekt houslového virtuóza Jaroslava Svěceného a Michala Dvořáka ze skupiny Lucie – připraví hodinovou show, skupiny Mandrage a Rybičky 48 unikátně propojí svá vystoupení v jedno. Jedinečné propojování s mnoha hosty předvedou také kapely T. O. P. Dream Company a Nightwork, atd.

JŠp