ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12265 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Rock for People přijedou Muse a Slipknot

0 jsk 29.9.2022

Po letošním vyprodaném ročníku festivalu Rock for People v Hradci Králové v programu s Green Day organizátoři posouvají laťku opět výš.

Jako první festival u nás oznamují hned dvě hvězdy příštího ročníku a také to, že znovu přidávají čtvrtý den. Fanoušci se mohou těšit na pódiovou show britských Muse (na snímku), kteří přijedou v rámci turné ke svému devátému studiovému albu Will of the People.

Další oznámenou hvězdou jsou američní Slipknot. Svou letošní show v pražské O2 areně dokázali, že se právem řadí k největším metalovým legendám hudební historie, zase potěší v červnu v hradeckém Parku 360 milovníky tvrdších žánrů.

„Podařilo se nám opět překročit vlastní hranice. Když nám agentka Green Day spokojeně děkovala, věděl jsem, že nás letošní šestadvacátém ročník posunul v mnoha ohledech o obrovský kus dál,“ říká s úsměvem ředitel festivalu Michal Thomes a dodává: „Naše píle se nám vyplatila, protože tato stejná agentka nám nyní po měsících vyjednávání potvrdila účast kapely nejen produkčně mnohem větších rozměrů. Muse.“

Organizátoři festivalu oznámili již další jména. Na Rock for People 2023 vystoupí také Architects, Billy Talent, Hollywood Undead, I Prevail, Lorna Shore, Nothing But Thieves, Paledusk, Set It Off, Sleep Token, The Amazons a While She Sleeps. Československou scénu zastupují From Our Hands, Hentai Corporation, I Love You Honey Bunny, Severals a Shogun Tokugawa.

Festival Rock for People se uskuteční v termínu 8. – 11. června 2023 v hradeckém Parku 360.