ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4881 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Rock for People přijedou Bloc Party

0 Redakce 22.3.2013

Na letošním letním festivalu Rock for People v Hradci Králové, který se odbude 2. – 5. července, se představí i skupina Bloc Party. Kapela z Londýna koncertovala na stejném festivalu již v roce 2009 a patřila tehdy k největším senzacím akce.

„Bloc Party nás dostali před čtyřmi roky nevídaným nasazením, komunikací s fanoušky a energií. Dodnes tvrdíme, že to byl jeden z nejlepších koncertů, jaký festival ve své historii zažil. Když se tedy naskytla možnost pozvat je letos znovu, nebylo co řešit. S radostí řadíme Bloc Party mezi letošní headlinery,“ řekl za pořadatele ze společnosti Ameba Production Michal Thomes.

Včera bylo také sděleno, že na Rock for People vystoupí americká kapela The Gaslight Anthem a izraelský producent a DJ Borgore.

Rock for People na 19. ročníku nabídne kombinaci prověřených jmen a talentů doporučených evropskými showcasovými přehlídkami. Dosud byly potvrzeny kapely 30 Seconds To Mars (USA), Queens of the Stone Age (USA), The Parov Stelar Band (Rakousko), Billy Talent (Kanada), Gogol Bordello (USA), Klaxons (Anglie), Modestep (Anglie), Papa Roach (USA) či A Day To Remember (USA). V prodeji jsou nyní vstupenky za 1 550 Kč, respektive po registraci za 1 450 korun.