ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7266 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Rock for People míří i Papa Roach

0 jsk 28.12.2022

Pořadatelé festivalu Rock for People oznámili, že další hvězdou příštího ročníku, který se uskuteční 8. až 11. června 2023, budou američtí rockeři Papa Roach (na snímku). Kalifornská čtyřčlenná formace má za sebou bezmála třicet let trvající kariéru, miliony prodaných desek a nominaci na Grammy.

„Mezi našimi fanoušky jméno Papa Roach rezonovalo již delší dobu, takže máme velkou radost, že jim přání plníme,“ komentuje nový přírůstek do programu ředitel festivalu Michal Thomes.

Fanoušci se mohou těšit také na sety Machine Guna Kellyho, Simple Plan, X Ambassadors, Anti-Flag či Incubus. Program příštího roku v čele s Muse, Slipknot, Machinem Gunem Kellym a The 1975 potvrzuje, že Rock for People posouvá hranice a dostává se mezi špičky evropských festivalů.

To ostatně dokazuje i fakt, že byl Rock for People vybrán mezi deset nejlepších festivalů v Evropě v rámci cen European Festival Awards v kategorii Best Medium Festival do 40 tisíc návštěvníků. Možná ještě větší úspěch je však zařazení Ameba Production mezi deset nejlepších promotérů v Evropě v kategorii Promoter of the Year.