ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6382 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Rock for People ještě Billy Talent

0 Redakce 1.7.2010

Kanadská kapela Billy Talent je poslední tahák pro letošní festival Rock for People. V úterý předskočila americkým Green Day v Praze na Výstavišti a několik hodin poté oznámili pořadatelé Rock for People (3. až 6. července v Hradci králové), že Billy Talent vystoupí 6. července na T-Music Stage v 19.25 hodin.

„Billy Talent jsou v našich končinách velmi dobře známí, ale doteď svou hudbu naživo představili vždy pouze pražským fanouškům. I proto jsme se rozhodli přivézt je Hradce Králové, aby si jejich skvělou a živelnou muziku mohli se vší festivalovou parádou užít i mimopražští fandové,“ vysvětluje Michal Thomes z pořádají agentury Ameba Production. „Navíc sama kapela o účast na festivalu hodně stála – my zase o ni, takže nebylo co řešit.“

Seznam kapel, které se již za pár dnů začnou sjíždět do Festivalparku u Hradce Králové, je už nějakou dobu veřejně známý a dle předprodejů se zdá, že jména jako Muse, The Prodigy, Editors, Morcheeba, Skunk Anansie, NOFX, Tricky, The Subways či Jello Biafra, přitáhnou rekordní množství lidí z celé Evropy.

tz