ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6891 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na předávání Grammy vystoupí v neděli i Bob Dylan

0 Redakce 11.2.2011

V noci z neděle na pondělí středoevropského času budou ve Staples Center v Los Angeles rozděleny 53. Grammy Awards, které každoročně uděluje americká Národní akademie hudebního umění a věd.

V posledních dnech pořadatelé uváděli některá zajímavá jména, která se na ceremoniálu objeví v roli hudebních hostů. Tento týden potvrdili účast mimo jiné Mick Jagger ze skupiny Rolling Stones a také americká herečka a zpěvačka Barbra Streisand. Oba na podobných akcích vystupovali v minulosti sporadicky. Jagger ve svém výstupu zavzpomíná na loni zesnulého zpěváka Solomona Burkea.

Včera pořadatelé uvedli, že dalším hudebním hostem bude americký písničkář Bob Dylan. Na pódiu bude spolupracovat se skupinou Mumford And Sons a prý to bude jedno z nejmilejších překvapení slavnostního večera. Všeobecně se také hodně očekává od pódiové spolupráce Eminema a Dr. Dre.

Dalšími hudebními hosty budou Lady Gaga, Arcade Fire, Drake a Rihanną, Katy Perry, Cee-Lo Green a Gwyneth Paltrow, Usher a Justinem Bieberem, Florence And The Machine, B.O.B nebo Bruno Mars a Janelle Monae.

Nejvíce šancí na zisk prestižní sošky gramofonku má americký raper Eminem. Ve svých 38 letech získal 10 nominací.

JŠp