ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14138 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na post zpěváka AC/DC se nabídl vokalista skupiny The Hives

0 jsk 15.3.2016

Zpěvák švédské rockové kapely The Hives by rád spolupracoval s australskou skupinou AC/DC, která nedávno kvůli problémům se sluchem zpěváka Briana Johnsona odložila několik koncertů v Americe s odkazem na to, že vystoupení nahradí na konci letošního roku, pravděpodobně ale s hostujícím zpěvákem.

Zpěvák The Hives Howlin’ Pelle Almqvist prostřednictvím Facebooku navrhl, že by současného lídra AC/DC mohl zastoupit právě on. „Velmi mě zarmoutilo, že Brian Johnson nemůže s AC/DC odzpívat několik koncertů. Ten muž je legenda. Přeji mu vše dobré, a pokud mohu nějak pomoci, vězte, že jsem tady. Strávil jsem mnoho let na těch největších světových pódiích a podle mnohých jsem ten nejlepší rockový frontman. Na základě reakcí z Austrálie si myslím, že vaše publikum mě má opravdu rádo. Vaše skladby zpívám už od šesti let. Prosím, AC/DC, zvažte můj návrh,“ napsal zpěvák.

O místo Johnsona se již ucházel i Dave Evans, který v kapele působil v období let 1973 a 1974.

AC/DC čelí v posledních letech několika změnám ve složení. V roce 2014 nuceně ukončil kariéru kytarista Malcolm Young, kterému diagnostikovali demenci. Nahradil ho jeho synovec Stevie Young, který se už podílel na nejnovější desce Rock or Bust (2014). Loni skupinu opustil v důsledku problémů se zákony Phil Rudd, kterého za bicími vystřídal Chris Slade.

Tagy: