ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30056 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Oscarech zazpívá i Barbra Streisand

0 jsk 1.2.2013

Americká zpěvačka a herečka Barbra Streisand se představí při letošním slavnostním předávání Oscarů. Naposledy na ceremoniálu zpívala v roce 1977, kdy prezentovala písničku Evergreen z filmového muzikálu Zrodila se hvězda.

„Jak by mohla v televizním přenosu z večera, který oslavuje filmové a hudební umění, chybět Barbra Streisand? Jsme mimořádně poctěni, že přijala pozvání předvést speciální vystoupení. Na show zazpívá po šestatřiceti letech,“ uvedli producenti ceremoniálu Craig Zadan a Neil Meron.

Nejvíce nominací na letošní ceny americké filmové akademie Oscar získal historický snímek Lincoln režiséra Stevena Spielberga. Celkem jich obdržel 12 včetně nominace na ocenění pro nejlepší film. Následuje snímek Pí a jeho život s 11 nominacemi.

Další nominované snímky na nejlepší film jsou Argo, Zero Dark Thirty, Láska, Nespoutaný Django, Bídníci, Terapie láskou a Divoká stvoření jižních krajin. Moderátorem letošního oscarového ceremoniálu bude Seth MacFarlan, ceny se budou rozdělovat v noci z 24. na 25. února.