ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12125 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na obrazovky se vrátí Odznak Vysočina

0 jsk 6.5.2024

Po osm nedělních večerů se diváci budou opět setkávat s kompletní pětici vyšetřovatelů pod vedením kapitánky Dany Skálové (Monika Hilmerová). Vrátí se i další členové jejího týmu, Kateřina Vlčková (Simona Hába Zmrzlá), Petr Bach (Martin Hofmann), Karel Šmíd (Michal Suchánek) a Václav Kocián (Patrik Děrgel).

Ty stejně jako v předchozí sérii doplňuje Julie Maxová (Martina Jindrová), plukovník Valtr Kožíšek (Pavel Řezníček), státní zástupkyně Renata Trpáková (Barbara Lukešová) a soudní lékař Jaroslav Havránek (David Máj). První díl s názvem Divoženka uvede TV Nova v neděli 13. května ve 20.20 hodin.

Vedle hlavních postav se ve třetí řadě vrátí i řada známých herců ve vedlejších rolích – například Kristýna Nováková, Robert Mikluš, Pavel Soukup, Jan Šťastný, Pavla Gajdošíková, Jan Hrušínský či Ivana Andrlová. Stejný zůstává i režisérský tandem – Marek Najbrt a Andy Fehu. Třetí řada se naopak, na rozdíl od předchozí série, nebude vracet do minulosti, spojovací linkou bude tentokrát naplňování osobních ambicí, a to i za cenu jednání na samé hraně zákona. Nově se pak diváci mohou těšit například na Sašu Rašilova, Marka Daniela nebo Martinu Preissovou, kteří se v této sérii objeví v epizodních rolích.