ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28255 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Letní scéně Musea Kampa vystoupí Neckář, Plachetka, Šporcl a další

0 jsk 18.5.2022

Letní scéna Musea Kampa v nádherném prostoru na břehu Vltavy v centru Prahy se stane dějištěm několika hudebních událostí. Nejprve 4. srpna pod širým nebem zahraje kapela Zrní, která patří ke špičce tuzemské alternativní scény. Následně 5. srpna letní scénu rozezní narozeninový koncert Václava Neckáře a Bacilů, kteří za doprovodu smyčcového kvarteta oslaví 51. výročí kapely.

Symbolicky 21. srpna je na programu večer Adam Plachetka – Koncert za svobodu. Jeden z nejúspěšnějších českých operních pěvců zazpívá v doprovodu klavíristy Davida Švece.

Sérii tří zářijových koncertů odstartuje 2. září nová koncertní show Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers ze skladbami z širokého žánrového spektra, sweet and hot, od hollywoodských muzikálů až po vrcholná čísla swingových big-bandů. Atmosféru 20. a 30. let 20. století umocní také dobové kostýmy a účesy interpretů. Nejúspěšnější a nejžádanější projekt Pavla Šporcla (na snímku) s cikánskou cimbálovou kapelou Gipsy Way Ensemble nazvaný Pavel Šporcl – Gipsy Fire nabije 3. září Letní scénu Musea Kampa podmanivou energií. Zamilovaná, Za všechno může čas a další hity v live verzi přinese koncert Lenky Filipové a jejího tria 4. září.