ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5037 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na jubilejní koncert Divokýho Billa zbývá posledních pár vstupenek

0 Redakce 7.9.2011

Na jubilejní 1000. koncert Divokýho Billa, který se koná 9. září v Úvalech u Prahy, zbývá posledních pár vstupenek. V předprodeji stojí 250 korun plus poplatky, na místě 300 korun. Brány házenkářského areálu Sokola Úvaly, kde se koncert uskuteční, se otevřou v 19 hodin. Hudební hosty skupina tají, chce fanoušky překvapit až na místě.

Tisícím koncertem Divokej Bill završí letošní koncertní činnost v České republice a zavítá už jen ke slovenským sousedům. Na tuzemských pódiích se Divokej Bill objeví až koncem roku  2012.

K průběhu koncertu Vašek Bláha z Divokýho Billa prozradil: "Na úvod programu se o půl osmé v krátkém šlapačkovém vystoupení představí kamarád a první host večera, desetinásobní mistr České republiky v mototrialu Míra Lisý. Poté od 20 hodin začne hudební produkce. Jako předskokan se uvedou šumperští Koblížci. Čas zhruba od 21 hodin do 23 hodin bude patřit nám oslavencům a našim hostům."

Po koncertě Divokýho Billa odstartuje afterparty ve stanu, kde vystoupí kapela úvalského zpěváka a multiinstrumentalisty Ondry Nováka s názvem Universe. Po jejich půlhodinovém setu, bude u pódia připravena autogramiáda kluků z Divokýho Billa. Afterparty pak bude pokračovat diskotékou oblíbených písní členů skupiny.

rwi