ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15985 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Grammy nominovaný Elderbrook vystoupí v pražském Futuru

0 jsk 31.10.2019

Elderbrookova spolupráce s producentským duem CamelPhat na singlu Cola ho z undergroundu vystřelila do mainstreamových playlistů. Tečkou za úspěchem byla nominace na Grammy za nejlepší taneční nahrávku. Po vyprodaném dubnovém koncertu se Elderbrook vrátí do Prahy. Zahraje 2. listopadu v klubu Futurum v doprovodu tuzemského uskupení Bratři a německého producenta Mogliiho.

Elderbrook ve své tvorbě míchá elektroniku, hip-hop, pop i gospel bez toho, aniž by se trápil jednotlivými žánry. Jeho hudba je sladká i pochmurná. Za tanečními beaty se schovávají texty o duševním zdraví nebo enviromentální tematice. Pozornost fanoušků si získal jako skvělý performer na společných turné s hudebníky jako Bonobo, Jungle nebo Gorgon City. S Gorgon City také vytvořil chytlavý singl Smile. Skladby Old Friend a hitovka tematizující klimatickou krizi Sleepwalker vznikly ve spolupráci s Nickem Littlemorem z kapely Empire of the Sun.

Do Prahy se Elderbrook vrátí po vyprodaném dubnovém koncertu. Od té doby stihl vydat nový singl Something About You s hostujícími Rudimental. Těšit se můžeme na energickou show plnou Elderbrookových pověstných tanečků: „Na stagi jsem vždy sám v obklopení nástrojů. Kromě zpívání jsem navíc poslední roky piloval i podivné taneční kreace, které rozhodně musíte vidět naživo,“ vzkazuje hudebník.