ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8744 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Glastonbury vystoupí i Shakira

0 Redakce 22.4.2010

Kolumbijská popová  zpěvačka Shakira, která tento týden uvedla na rozhlasových vlnách ústřední skladbu k fotbalovému mistrovství světa v Jihoafrické republice nazvanou Time For Africa, vystoupí na legendárním britském festivalu Glastonbury. Více než stotisícovému davu se představí 26. června na Pyramid Stage.

Na svých webových stránkách organizační festivalový tým napsal: „Shakira je nejenom popová hvězda, ale i sociálně a politicky vyspěle smýšlející žena. Pracuje neuvěřitelně svědomitě za to, aby na celém světě bylo lépe.“ Zpěvačka v reakci na zveřejnění svého vystoupení na festivalu řekla: „Opravdu se těším na hraní na letošním Glastonbury i na to, že budu součástí jeho čtyřicátého výročí. Jsem si jistá, že se na festivalu budu dobře bavit, protože Glastonbury je znám tím, že je na něm skvělá atmosféra mezi diváky i v zákulisí.“

Letošní Glastonbury proběhne od 23. do 27. června v Piltonu v hrabství Somersete. Hlavními hvězdami budou U2, Muse a Stevie Wonder. Kromě nich se představí Snoop Dogg, The XX, Scisor Sisters, Editors, Pet Shop Boys, Slash, Norah Jones a další.

JŠp