ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8920 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na festivalu MikuLOVE zazní naživo písně Psích vojáků

0 jsk 24.5.2023

Festival MikuLOVE, který proběhne 25. a 26. srpna v areálu letního kina v Mikulově, uvede jako jedno ze svých hlavních lákadel unikátní koncert připomínající deset let od smrti Filipa Topola, zpěváka, pianisty, skladatele, textaře a frontmana Psích vojáků.

Právě známé písně této kapely zazní na festivalu naživo v podání osmnáctičlenného hudebního souboru Agon Orchestra s původním zpěvem Filipa Topola. Projekt, který bude uveden v České republice na festivalu pouze na MikuLOVE, navazuje na dvacet dva let staré společné album a koncertní křest v pražském Divadle Archa.

Na festivalu MikuLOVE, který navazuje dramaturgií a podtitulem Festival nepopulární hudby na dvacetiletou tradici přehlídky Eurotrialog pořádaný hudebníkem, promotérem, fotografem a dobrou duší alternativní hudby Romkem Hanzlíkem, zahrají dále Dunaj, Načeva a Zdivočelí koně, Kittchen, Garage & Tony Ducháček, Ty Syčáci, V.T. Marvin, Bolehlav, Rány těla, Tara Fuki, Ladě, Prouza, Tornádo Lue, emozpěv, Rajtaraj, Sprostá a ubohá, Vnitrublok, něco něco, Hmlisto, Plum Dumplings, Nedělní lidé, Evolet, Songs from Utopia, islandští Gróa a mnoho dalších. Nebude také chybět bohatý doprovodný program.