ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6870 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Dead Endu Satisfucktion, Hentai Corporation, Honza Křížek a další

0 jsk 3.11.2022

Dead End je rockový indoor festival v centru Českých Budějovic. V jeden večer vystoupí v KD Gerbera na třech podiích dvacet kapel české klubové scény tentokrát i se slovenským hostem.

„Jedenáctý ročník bude postavený na exkluzivních hostech a věříme, že znovu naplníme sály budějovické Gerbery skvělou hudbou a jedinečnou atmosférou. Vždy jsme dělali Dead End proto, abychom se všichni potkali v jeden večer na jednom místě, poslechli skvělou muziku a objevili pár nových kapel. Víme, že žádná taková akce v takovém rozsahu a počtu českých klubových kapel mimo festivalovou sezónu v České republice není,“ popisuje Radim Pígl, hlavní pořadatel festivalu.

Pořadatelé i letos vybrali to nejlepší z české klubové scény a několik exkluzivních hostů. Jedenáctý ročník ozdobí kapely Kurtizány z 25. avenue, Satisfucktion (na snímku), Hentai Corporation, nebo Honza Křížek s kapelou. Jediný koncert v tomto roce zahraje na Dead Endu pražská legendární kapela Atari Terror, která se po třech letech vrací na scénu. Jako zahraničního host vystoupí vynikající Čad ze Slovenska. Program festivalu doplní rap/metaloví X-Core a šanci dostanou mladé kapely Stellaris, Made By Zero a jihočeské naděje Frozen Poppyhead a Pyromann. Zahrají také Vees, blackmetaloví Nāv nebo písničkář René Souček.