ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 19078 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Colours of Ostrava přijede Björk

0 jsk 12.2.2015

Islandská zpěvačka, skladatelkaa textařka Björk vystoupí na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava, který se uskuteční od 16. do 19. července. S kapelou a bezmála dvacetičlenným smyčcovým orchestrem představí své nejnovější album Vulnicura, které natočila na Islandu s venezuelským producentem elektronické hudby Arca. Ten s Björk přijede do Ostravy.

„Nové, osobně laděné album si okamžitě získalo celosvětovou pozornost a většina vlivných magazínů se shodla na tom, že se jedná o jednu z největších hudebních událostí roku 2015,” říká ředitelka festivalu Zlata Holušová.

Festival Colours of Ostrava nabídne čtyři dny plné koncertů hvězd světové i domácí hudby, divadel, diskusí, workshopů, filmů i výtvarných aktivit. K dříve potvrzeným jménům patří St. Vincent, Mika, Caribou, José González, The Cinematic Orchestra, Caravan Palace, Swans, Klangkarussell, Dillon, Roni Size & Reprazent, Owen Pallett, Faiz Ali Faiz, Avishai Cohen’s New York Division, Black Strobe, Electro Deluxe, Oscar And The Wolf, Choir of Young Believers, Heymoonshaker, The Dumplings, John J Presley, The Mispers, Bazzookas, CoCo & The Butterfields, Nicolas Pellerin et les Grands Hurleurs, Abavuki a NO Blues.