ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15017 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Brutal Assault dorazí Behemoth, Danzig nebo At The Gates

0 jsk 1.8.2018

Již 8. – 11. srpna se v areálu barokní pevnosti Josefov u Jaroměře uskuteční další ročník festivalu Brutal Assault, na který každoročně přijíždí tisíce příznivců metalové hudby z celého světa. Pořadatelé ani letos nepřestali lovit ty nejzajímavější interprety a opět lákají na různorodý program složený z více než 130 kapel. Návštěvníci se tak mohou těšit například na koncert praotce horrorpunku Glenna Danziga.

Na v pořadí již 23. ročník festivalu Brutal Assault se letos po delší odmlce vrátí prověřená jména metalového extrému jako například Behemoth, At The Gates, Unleashed nebo Broken Hope. Hardcore tentokrát zastoupí kapely jako Converge, Northlane nebo Full of Hell. Jedním z nejzásadnějších účinkujících festivalu bude také legendární praotec horrorpunku Glenn Danzig se svým sólovým projektem, který v rámci festivalu odehraje historicky první koncert v Česku.

Festival Brutal Assault je charakteristický tím, že tradičně staví program bez důrazu na headlinery. Jinak tomu nebude ani v letošním roce. Během čtyř festivalových dnů tak zahraje více než 130 kapel, které prošly pečlivým výběrem dramaturgů. „Dramaturgie stojí na vyváženém programu. Rostoucí návštěvnost nám dává za pravdu, že fanoušci festivalu důvěřují,” popisuje organizátor Tomáš Fiala.