ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 25638 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Brod 1995 míří Horkýže slíže, Vypsaná fixa i PSH

0 jsk 20.8.2020

Mimořádný dvoudenní ročník festivalu Brod 1995 se blíží. Už v pátek a sobotu zamíří do Českého Brodu slovenští Horkýže slíže, Gaia Mesiah, Vypsaná fixa, PSH, Cocotte Minute, United flavour Sundsystem, Krausberry nebo místní oblíbenci Medvěd 009 a řada dalších.

Festival Brod 1995 vznikl před šesti lety jako vzpomínka na místo a atmosféru, kde odstartoval festival Rock for People. Fanoušci, kteří letos o Rock for People přišli, mohou oslavit narozeniny jednoho z nejstarších festivalů alespoň v komornější verzi na Brodě.

Kvůli trvajícím omezujícím opatřením kapacity tisíc návštěvníků na den se pořadatelé rozhodli program rozložit do dvou dnů. Vedle koncertů na hlavní scéně se mohou těšit návštěvníci i na Live Jukebox v podobě stylového autíčka, ve kterém k tanci a poslechu bude hrát na přání skupina W band známá z Kryštof Kempů. Až slunce zapadne, vypukne pak oba dny sluchátková Silen Párty.

„Mám obrovskou radost, že se nám letošní ročník v určité, i když změněné, podobě podařilo zachovat,“ říká organizátor Petr Fořt. „Pevně věřím, že se potkáme plní energie a zachováme tak společně jedinečnou atmosféru brodského festivalu.“

Festival se letos mimořádně uskuteční před atletickým stadionem na bývalém koupališti v Českém Brodě. O původní letošní program fanoušci nepřijdou, kompletně se přesouvá na rok 2021. Vstupenka na každý den stojí 420 Kč a kapacita je omezená. Na místě pak návštěvníci zaplatí 500 Kč.

(foto: Ondřej Pýcha)