ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 24384 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Akropolis Multimediale budou Cocotte Minute a The Prostitutes

0 Petr Hašek 25.9.2012

Pražský Palác Akropolis se ve dnech 19. a 20. října již poosmé promění v dějiště festivalu nových médií Akropolis Multimediale.

Letošní ročník bude věnován populárnímu videomappingu, který dodá nový rozměr nejen prostorám Paláce Akropolis, ale i vystoupení skupin Cocotte Minute a The Prostitutes.

Pátek 19. října bude patřit letošnímu poslednímu pražskému koncertu formace Cocotte Minute. „Tento večer bude vyvrcholením našeho letošního turné, na kterém jsme představili novou segmentovou projekci. U fanoušků sklidila velký ohlas, proto jsme se ji rozhodli pro vystoupení na AMM zanechat a ještě ji vylepšit. Tím ale videosoučást naší show nekončí,“ prozrazuje zpěvák Zeller z Cocotte Minute.

V sobotu 20. října se návštěvníci Akropolis Multimediale mohou těšit na unikátní koncertní představení The Prostitutes.

„Ve spolupráci s light designerem Tomášem Pejšou a Kristinou Šedivou připravujeme multimediální vystoupení, jež přiblíží pozadí vzniku písní a jejich skryté nebo i nové významy. Během koncertu se na pódiu objeví i všichni fanoušci z našeho oficiálního profilu na Facebooku,“ odtajnil kytarista The Prostitutes Martin Přikryl.

tz