ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 19569 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

N.E.R.D. dělali i s Daft Punk

0 Redakce 27.10.2010

Kapela N.E.R.D., tedy trojice kolem amerického rappera a producenta Pharrella Williamse, má hotové nové album. Svoji čtvrtou studiovou desku fanouškům pošle již začátkem listopadu.

Dílko, které nazvala Nothing, již v létě ohlásil singl Hot-N-Fun, na jehož natočení si N.E.R.D. pozvali i zpěvačku Nelly Furtado. Než kolekce vyjde, pošle formace do rádií další singlový zákusek v podobě písničky Hypnotize U. O produkci tanečně laděného tracku se postarala věhlasný francouzská dvojice Daft Punk.

Tato dvě nevšední  spojení dávají na vědomí, že vydání nového alba N.E.R.D bude zajímavým okamžikem letošního podzimu. Zásadní podíl na úspěchu má rozhodně Pharrell Williams. Tento zpěvák, skladatel, producent a taktéž módní ikona v jedné osobě patří k neúspěšnějším hudebníkům poslední dekády.

Na svém kontě má  úspěšné produkce mnoha světových hitů a kolaborace s takovými umělci jako jsou Mariah Carey, Kelis, Toni Braxton, Britney Spears nebo Madonna. V minulosti si odnesl i prestižní cenu Grammy, když se stal producentem roku…

tz