ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5740 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

My Chemical Romance vyhodili bubeníka

0 Redakce 12.9.2011

Americká rocková  kapela My Chemical Romance, která se letos na prahu července představila na festivalu Rock for People v Hradci Králové, vyhodila ze své sestavy bubeníka Mikea Pediconeho. Stalo se to poté, kdy ho ostatní členové přistihli při tom, jak se je pokusil okrást. K incidentu došlo první zářijový den při koncertu v Auburnu ve státě Washington.

K  situaci se jako první vyjádřil kytarista Frank Iero, který na oficiální stránky My Chemical Romance napsal: „Stalo se něco nepříjemného a chceme vám sdělit, jak to opravdu bylo, ještě předtím, než se internet zaplní nepravdivými tvrzeními. Vztah mezi kapelou My Chemical Romance a Michaelem Pediconem skončil. Přistihli jsme ho, jak krade, k čemuž se později po našem koncertě v Auburnu přiznal na policii. Celá situace nás znechutila a zklamala. Nemáme ale v úmyslu ho zažalovat, nebo něco podobného. Chceme jen, aby zmizel z našich životů. Členové této kapely jsou jako rodina a rodina by neměla dělat něco takového, jako udělal on. Pokračujeme dál a věříme, že se nám podaří sehnat nového bubeníka co nejdřív.“

Pedicone se k celé věci vyjádřil v rozhovoru pro britský hudební magazín Kerrang! „Měl jsem spor s jedním ze členů týmu. Nepadli jsme si do noty, podle mě to je nekompetentní člověk, a bylo jen otázkou času, kdy udělám chybu a on na mě bude moci ukázat. Okrást kapelu nebyl můj úmysl. Je těžké vyjádřit slovy, jak je mi líto, že jsem tak špatně odhadl situaci. Byla to obrovská chyba a já toho budu litovat do konce života. Bohužel jsem nedostal šanci se obhájit,“ řekl.

Pediconeho zastoupil v kapele Jarrod Alexander.

JŠp