ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15527 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Mužská část skupiny ABBA si prý dokáže představit comeback

0 Redakce 29.3.2010

Pánská polovina slavné švédské popové skupiny ABBA by si dokázala představit koncertní reaktivaci. Anni-Frid Lyngstad, Björn Ulvaeus, Benny Andersson i Agnetha Fältskog naposledy vystoupili v prosinci roku 1982.
Činnost ukončili v roce 1983. Přestože poté měli několik nabídek k návratu na scénu, pokaždé je odmítli. Naposledy loni, když Andersson prohlásil, že bude lepší, když si je fanoušci zapamatují mladé a plné síly. Nedávno ovšem oba muži hovořili na téma comeback před švédskými médii.

Proč ne?“ řekl Andersson. „Není to vůbec zlý nápad. Nevím ale, jestli holky vůbec ještě zpívají. Ačkoliv Frida nedávno něco nahrávala.

Zpěvačky zatím na ta slova nereagovaly. Andersson dodal, že by si dokázal představit komornější koncert s hosty, rodinou a třeba i orchestrem. Ulvaeus pak zavtipkoval, když řekl, že by mohli zazpívat písničku The Way Old Folks Do (Jak to dělají staří). Reagoval tím na název písně The Way Old Friends Do (Jak to dělají staří přátelé) z alba Super Trooper z roku 1980.

ABBA má na svém kontě  osm studiových alb a sedm kompilací. Debutovala v roce 1973 s nahrávkou Ring Ring. Dosud prodala na 370 milionů svých desek.

JŠp