ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14018 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Muzikanti podporují zemětřesením postižené Haiti

0 Redakce 20.1.2010

Umělci na celém světě  pomáhají Haiti. Několik jich zveřejnilo či nahrálo písničky, aby výtěžek z jejich prodeje poukázali na konto pomoci zemětřesením postižené zemi.

Nejčerstvěji se přidali Linkin Park, Slash, Peter Gabriel, Alanis Morissette, The All-American Rejects, Hoobastank, Kenna, Enrique Iglesias i Lupe Fiasco. Na server MusicForRelief.org umístili své dosud nepublikované skladby. Posluchači si je mohou vyslechnout a rozhodnout se, jakou částku na pomoc Haiti poukáží.

Kytarista irské skupiny U2 The Edge oznámil, že jeho kapela nahrála spolu s rapperem Jay-Z a producentem Swizz Beatzem v pondělí v noci novou skladbu. „Bonovi volali Jay-Z a Swizz Beatz, že chtějí něco udělat. Tak jsme napsali píseň a natočili ji. Bude to nejbližší věc, kterou od nás fanoušci uslyší,“ řekl The Edge. Informace zveřejnil server allhiphop.com.

Charles Aznavour, Youssou N’Dour a asi čtyřicet dalších umělců nahraje v pátek v Paříži speciální videoklip na podporu sbírky peněz pro zemětřesením postižené Haiti. Informoval o tom francouzský hudební kanál Trace TV. Klip se bude jmenovat Gesto pro milované Haiti a bude především nabádat diváky, aby přispěli nějakým finančním obnosem na činnost humanitárních organizací operujících v postižené oblasti.

JŠp