ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20633 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Muzikálový Robinson Crusoe má rok

0 jsk 21.3.2022

Již rok se hraje v pražském Divadle Na Maninách Robinson Crusoe. Autorem hudby muzikálu Robinson Crusoe je Zdeněk Hrubý, scénáře Ivan Hubač a texty písní napsal Jan Krůta. Režisérem představení je Václav Knop, choreografem Tomáš Kuťák.

Hlavní roli Robinsona zpívají a hrají Daniel Hůlka a Radim Schwab. „Jsem strašně rád, že se Robinson hraje. Jak už jsem mnohokrát zmínil, hudba Zdeňka Hrubého je nádherná, on sám tvrdí, že ji skládal mně na tělo. Jsem z ní opravdu nadšený. S nadsázkou říkám, že Zdeněk, kterého jsem předtím neznal, je reinkarnovaný Karel Svoboda,” prozradil Hůlka.

Věrného přítele na ostrově, Pátka, hraje Miroslav Hrabě: „Hraju roli černocha, divocha, blázna. Je to na velkou dřinu v posilovně. Jsem nahý, černý, s dredy. Je to divočina,“ řekl.

V hlavní ženské roli Mary se objevují Elis Ochmanová a Ivana Jirešová. V dalších rolích se představují Marian Roden, Lukáš Randák, Mariana Polyaková, Šárka Vaňková, Martin Pošta a další.

Již 15. a 16. dubna dostanou návštěvníci představení k zakoupené vstupence cédéčko s písničkami z muzikálu zdarma. Vyzvednout si je lze v den představení v divadle.